111 Tak grała młodzież - 11.06.2015 r.

Tak grała młodzież - 11.06.2015 r.

Na ligowym finiszu już niemal każdy dzień przynosi kolejną dawkę gier i wyników.

Czwartek - 11.06.2015 r.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

Rekord Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna 1:2 (0:0)

Gol: Krzempek

Rekord: Iwanek (Syc) - Bokun (Nowak), Gawryś, Olszewski, Nycz (Seredyński), Grzechynka, Miłoń (Ziółkowski), Stawicki (Żuchniewicz), Skrzela (Kwieciński), Krzempek

Pomeczowa opinia trenera: Wojciech Błasiak: -Bardzo boli mnie porażka odniesiona na własnym boisku, brak mi słów...

I Wojewódzka Liga Juniorów

UKS Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1)

Gol: Skrzypiec

Rekord: Kozachuk - Tutaj, Harat,  Włochowicz (Kozioł), Worek, Skrzypiec, Kubica, Borowicz, Sanetra (Pawlik), Czernek, Dziadek (Haczek)

Pomeczowa opinia trenera: Mirek Szymura: Kto był, ten widział. Tego meczu nie można było nie wygrać. W pierwszej połowie oprócz niewykorzystanego karnego i kilku innych sytuacji prowadziliśmy 1:0, po czym nasz bramkarz wznawiając grę, podał piłkę do przeciwnika i zrobiło się 1:1. Po przerwie naliczyliśmy bodajże sześć stuprocentowych sytuacji, a bramka padła dla chorzowian z bardzo ostrego kąta, i to był jedyny celny strzał.

II Wojewódzka Liga Młodzików, gr. południowa

Iskra Pszczyna - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:1)

Gole: Michalczak, Kowalczyk, Szafran

Rekord: Szerszeń - Jóskow, Kurowski, Stwora, Banasik, Parchański, Wandzel, Szopa, Michalczak oraz Szoblik, Wala, Kowalczyk, Gołąbek, Żurek, Szafran, Mojżesz, Wróblewski

Pomeczowa opinia trenera: Daniel Gala: -Ostatni mecz sezonu za nami, szkoda, że tak krótkiego. W pierwszej połowie zagrali chłopcy, którzy ostatnio mniej grali, ale niestety zagrali na tle słabego przeciwnika przeciętnie. W drugiej połowie już dominowaliśmy na boisku czego efektem były bramki w tym gol naszego bramkarza Kuby. Dziękuję zawodnikom za cały sezon. Rodzicom za fantastyczny doping na każdym meczu.