111 Plebiscytowe triumfy „rekordzistów”

Plebiscytowe triumfy „rekordzistów”

Tygodnik „Kronika Beskidzka” ogłosił wyniki dorocznego plebiscytu na najlepszego sportowca, drużynę i trenera minionego roku.

W tegorocznej edycji plebiscytu wyboru w poszczególnych kategoriach dokonywano na podstawie wskazań dziewięcioosobowego gremium, w którego skład weszli znani w regionie działacze, trenerzy i dziennikarze. Suma głosów oddanych przez  ekspertów stanowiła o końcowej klasyfikacji. Miło nam poinformować, że ubiegłoroczne sukcesy futsalowców nie przeszły bez echa. Ba, w dwóch plebiscytowych kategoriach „rekordziści” znaleźli się na pierwszej pozycji!

Najlepszą Drużyną 2014 roku uznano mistrzów Polski w futsalu – Rekord Bielsko-Biała. Drugą i trzecią lokatę ex-aequo zajęły futbolistki żywieckiego Mitechu i piłkarze ekstraklasowego Podbeskidzia.

Laur i tytuł Najlepszego Trenera minionych 12-stu miesięcy przypadł w udziale szkoleniowcowi „biało-zielonych” futsalowców Adamowi Krygerowi. Miejsca na umownym podium  zajęli także – Leszek Ojrzyński (TS Podbeskidzie) i Jarosław Konior (LKS Klimczok Bystra – skoki narciarskie).

Swoją wieloletnią supremację w kategorii "Sportowiec Roku" po raz kolejny potwierdził szybowcowy mistrz świata – Sebastian Kawa (Aeroklub Bielsko-Bialski). Na drugiej pozycji uplasował się skoczek narciarski – Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra),  na trzeciej łuczniczka z Żywca – Natalia Leśniak. W tym prestiżowym rankingu siódmą pozycję zajął kapitan futsalowych mistrzów kraju – Piotr Szymura. W bardzo szerokim gronie pretendentów do miejsca w czołowej dziesiątce byli również inni  „rekordziści” – Artur Popławski i Andrzej Szłapa.

Wszystkim wyróżnionym, a w szczególności reprezentantom Naszego klubu – serdecznie gratulujemy!

TP/grafika: beskidzka24.pl

SPONSOR TECHNICZNY:    PARTNERZY:     PATRONI MEDIALNI: