Media o Final Four

Medialne echa Final Four Halowego Pucharu Polski...

Wisła Krakbet Kraków wygrała 2:1 (1:1) z Rekordem Bielsko-Biała w finale Pucharu Polski w futsalu rozegranym w Chojnicach i po raz trzeci w swojej historii zdobyła to trofeum. Krakowianie obronili puchar wywalczony przed rokiem. Gole strzelili Paweł Budniak i Ołeksandr Bondar. Honorowym trafieniem odpowiedział Paweł Machura.

Wisła Krakbet Kraków obroniła Puchar Polski, pokonując w finałowym spotkaniu Rekord Bielsko-Biała 2-1. Przed chojnickim finałem niewątpliwie obydwie ekipy ostrzyły sobie zęby na to trofeum. Wiślacy mają ochotę na podwójną koronę, a Rekordziści chcieli sobie powetować stratę tytułu.

Strzał Oleksandra Bondara i błąd Krystiana Brzenka zdecydował o wyniku finałowego meczu Halowego Pucharu Polski. Wisła wygrała z Rekordem 2:1 i obroniła trofeum wywalczone rok temu.

Do finałowego meczu o Puchar Polski awansowali w dramatycznych okolicznościach. W starciu decydującym o trofeum nie „pękli”. Ale sukcesu sprzed dwóch lat bielskiemu Rekordowi powtórzyć się nie udało.

Futsalowy Puchar Polski ekipa Rekordu zdobyła w 2013 roku. Smak tego triumfu bielszczanie mieli okazję przypomnieć sobie dziś w Chojnicach, gdzie na przeszkodzi stanęła silna ekipa krakowskiej Wisły.

W Chojnicach rozegrano finałowy mecz rozgrywek o Puchar Polski w futsalu, w którym Wisła Krakbet Kraków grała z Rekordem Bielsko-Biała.

Bielski Rekord w finale Halowego Pucharu Polski zmierzył się z krakowską Wisłą Krakbet. Od początku spotkania rozgorzała ostra walka. Bielszczanie remisowali do przerwy 1:1, jednak decydującą o porażce bramkę stracili na pięć minut przed ostatnią syreną. Wisła Krakbet Kraków powtórzyła ubiegłoroczny triumf i sięgnęła po puchar.

Wisła Krakbet Kraków wygrała 2:1 z Rekordem w Finale Halowego Pucharu Polski. Krakowianie powtórzyli ubiegłoroczne osiągnięcie i wygrali Halowy Puchar Polski. W 5 minucie po strzale Jonczyka piłkę odbił Brzenk, ale po dobitce Budniaka futbolówka zatrzepotała w siatce. Rekord zdołał wyrównać jeszcze przed końcową syreną.

Wisła Krakbet Kraków zdobyła po raz trzeci w historii futsalowy Puchar Polski. W niedzielnym finale krakowianie pokonali w Chojnicach Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:1).

Zawodnicy Wisły Krakbet Kraków po raz drugi z rzędu, a trzeci w historii klubu zdobyli Halowy Puchar Polski. W finałowym meczu „Biała Gwiazda” pokonała 2-1 zespół Rekordu Bielsko-Biała!

Dla zespołu z Krakowa to trzeci puchar w tym turnieju. Przed rokiem "Biała Gwiazda" pokonała GAF Jasna Gliwice, tym razem na chojnickim parkiecie mistrza pobić próbowała ekipa Rekordu. Każdy, kto był w hali Centrum Parku w Chojnicach widział, że był to mecz walki.