Aktualności - Futsal

Media o meczu + wideo

Medialne echa niedzielnej potyczki z Clearexem Chorzów...

Dwie sekundy dzieliły mistrzów Polski od zwycięstwa z Clearexem Chorzów. Ostatecznie wywalczyli tylko punkt. Z tego remisu zapewne trudno się bielszczanom cieszyć. W zupełnie innych nastrojach z parkietu schodzili chorzowianie, którzy nie mieli ostatnio dobrej passy.

W niedzielę rozegrano cztery mecze 19. kolejki ekstraklasy futsalu. Swój pojedynek wygrał lider. Z kolei mistrz Polski stracił punkty w ostatnich sekundach.

Klasyk futsalowej Ekstraklasy przyniósł cztery gole i podział punktów. Clearex Chorzów do remisu w konfrontacji z bielskim Rekordem doprowadził na sekundę przed zakończeniem meczu.

Rekord Bielsko-Biała zremisował w ostatnich sekundach meczu z Clearexem Chorzów.Bielszczanie w dalszym ciągu plasują się na trzeciej pozycji w tabeli Futsal Ekstraklasy.

Jak zwykle w tej parze mecz z bielszczanami obfitował w mnóstwo walki. Sytuacji bramkowych w pierwszej połowie nie było zbyt wiele. W 6. minucie zostawiliśmy niestety zbyt wiele miejsca zawodnikowi gospodarzy i przegrywaliśmy 0:1.

Po 16 latach weterani ligi po raz pierwszy podzielili się punktami. Mecz Rekordu Bielsko-Biała z Clearexem Chorzów zakończył się remisem 2:2. Wynik ten jest historycznym remisem, który wystąpił od początku spotkań obu zespołów. Pierwsze minuty meczu to próby obu zespołów. Drużyny testowały siebie nawzajem, a strzały z dystansu nie znajdowały światła bramki.