II Wojewódzka Liga Trampkarzy, gr. płd.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:2)

Gole: Wawak, Krzempek po jeden

Rekord: Iwanek (Syc) - Bystroń (Waliczek), Olszewski, Gawryś, Adamus, Byrdy, Grzechynka, Nowak (Kwieciński), Miłoń, Skrzela, Krzempek (Maj)

Pomeczowa opinia trenera - Wojciech Błasiak:- Mecz dwóch równorzędnych drużyn. Zespoły walczyły o każdą piłkę na boisku. Wygrał zespół, który był częściej w posiadaniu piłki. Dobrze wyglądała organizacja gry do siedemdziesiątej minuty. W ostatnich dziesięciu minutach wszystko mogło się zdarzyć, ale szczęśliwie "dowieźliśmy" zwycięstwo do końca. Gratuluję całemu zespołowi ambicji w grze.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 0:2 (0:1)

Rekord: Jastrzębski (Kozachuk)- Marek (Pawlik), Włochowicz, Harat (M. Konefał), Worek (Balcerek), Tutaj, Kubica, Borowicz, Sanetra (Kozioł), Ł. Konefał (Waluś), Dziadek (Skrzypiec)

Pomeczowa opinia trenera - Mirosław Szymura: - Zabrzmi to dziwnie, ale chciałem mimo porażki bardzo pochwalić mój zespół. Niepodyktowanie ewidentnego karnego przy stanie 0:1 miało ogromny wpływ na wynik tego spotkania. Cóż z tego że po meczu sędziowie przyznali się do błędu i twierdzili, że z przebiegu meczu na pewno zasłużyliśmy na przynajmniej remis. Punkty pojechały do Zabrza, a my czekamy na mecz czwartkowy z Ruchem Chorzów.

II Wojewódzka Liga Młodzików, gr. płd.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

Gole: Wala - 2

Rekord: Kowalczyk - Wala, Szopa, Szafran, Mojżesz, Żurek, Wróblewski, Mielnikiewicz, Michalczak, Kurowski oraz Szerszeń, Jóskow, Szoblik, Piela, Stwora, Banasik, Parchański

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Do tego weekendu nie mieliśmy patentu na Odrę. Wczoraj wygrał rocznik 2003, dzisiaj 2000 i na koniec my - II Wojewódzka Liga Młodzików, grupa południowa! Odra - Rekord 0:3!!! A co do samego meczu, to szkoda że sezon się kończy, gramy bardzo dobrze. Cieszy fakt, że w każdym meczu prowadzimy grę, stwarzamy sytuacje strzeleckie, i co najważniejsze - jesteśmy skuteczniejsi od przeciwnika. Czapki z głów przed chłopakami, że utrzymali wysoki poziom gry przez cały mecz, mimo ciężkich warunków.

II Liga Kobiet, gr. śląska

Rekord Bielsko-Biała - Darbor Bolesławice Świdnickie 3:2 (2:1)

Gole: Franaszek - 1, Marchewka - 2

Rekord: Sukiennik - Folek (Kożdoń), Łyczko, Chrząszcz, Bogacka (Nowacka), Franaszek, Kubaszek, Moskała, Kobiela, Tlałka, Marchewka (Midor)

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Twierdza przy Startowej 13 niezdobyta! Wszystkie pięć spotkań w rundzie wiosennej wygraliśmy na własnym boisku, strzelając 24 bramki, tracąc 6. Wspaniałe zakończenie długiego weekendu. Za tydzień ostatnia bitwa w Chorzowie.

III Liga Kobiet, gr. śląska

Gimnazjum Istebna - Rekord II Bielsko-Biała 6:0 (3:0)

Rekord: Krawczyk - Zahradnik (M. Czyżewska), Kupczyk, Bysko, Szary (Matlas), Ziejka, Rusin, Płocienniczak, Ruzhytska, Białczyk, J. Czyżewska

Pomeczowa opinia trenera - Jakub Budzich: - Pierwsza połowa przespana, w drugiej już było lepiej, ale popełniliśmy błędy w obronie, a przeciwnik nie. Szkoda.